تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : iranieslami
حوزه : آخرین عناوین
شماره : 79776
تاریخ : ۳ دی, ۱۳۹۷ :: ۱۵:۲۵
مهم‌ترین ویژگی رامبد جوان از نگاه نگار جواهریان نگار جواهریان،به مناسبت سالروزتولدرامبد جوان،در متنی،مهم‌ترین ویژگی همسرش رابرشمرد.

به گزارش ایران اسلامی،    رامبد جوان، زاده ۱ دی ۱۳۵۰ در تهران است. به مناسبت سالروز تولد این بازیگر، نگار جواهریان، متنی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

 

نگار جواهریان در پیوست عکسی که منتشر کرد، درباره مهم‌ترین ویژگی همسرش نوشت: ‫«در فیلم «پریدن از ارتفاع کم» فکر می‌کردم رامبد نمی‌آید و وقتی آمد خوشحال شدم. پذیرفتن این نقش برای  کسی که تمام عمرش برای شادی مردم تلاش کرده این را ثابت می‌کند که حدی از درکِ عمیقِ درد در او هست که تصمیم گرفته کاملاً راه برعکسش را برود برای همین انتخاب‌هایش معمولا شاد بودن است و این شکل کار را پذیرفتن خیلی قابل احترام است. به نظرم ویژگیِ استثنایی اوست. اصولا آدمی ست که خیلی دقیق می‌داند چه می‌خواهد. برای من این خیلی جالب است. از معدود کسانی است که از بیرون این‌طور به نظر نمی‌رسد اما برای خودش کاملا مشخص است.»

 

فیلم «پریدن از ارتفاع کم» از اسفند ۹۳ تا اردیبهشت ۹۴ در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران شد. این فیلم به کارگردانی حامد رجبی، داستان نهال (نگار جواهریان) است که در چهار ماهگی حاملگی، ناگهان می‌فهمد که جنین در شکمش مرده است. او تصمیم می‌گیرد سکوت کند و به کسی، حتی همسرش (رامبد جوان) چیزی نگوید.

 

 منبع : خبرآنلاین

© 2020 تمام حقوق این سایت برای خبرگزاری ایران اسلامی محفوظ می باشد.