تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : iranieslami
حوزه : آخرین عناوین, ورزشی
شماره : 44648
تاریخ : ۷ تیر, ۱۳۹۷ :: ۱۸:۵۰
احکام سنگین برای ۳ تماشاگر بازی ایران و مراکش دادگاهی در شهر سن پترزبورگ ۳ تماشاگر بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و مراکش از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را با احکام سنگینی مواجه کرد.

به گزارش ایران اسلامی،  دادگاه منطقه پتروکرادیسکی سن پترزبورگ برای ۳ تماشاگر بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و مراکش از گروه B. جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به خاطر اعمال مجرمانه و نقض قوانین هواداری جرایم نقدی و محرومیت از تماشای رقابت‌های ورزشی در ۶ ماه آینده در نظر گرفت.


در جلسه بررسی پرونده در دادگاه سن پترزبورگ یکی از تماشاگران اعتراف کرد که در روز بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و مراکش با مسئولان کنترل بخش C۲۰۱۷-۲۰۸ ورزشگاه کرتوفسکی رفتار تندی داشت و الفاظ ناپسندی را به کار برد.


دادگاه سن پترزبورگ آرتم استفانوف را به جرم ارتکاب تخلف اداری طبق قوانین هواداری جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه که توسط دولت روسیه برای ایجاد مسئولیت‌های قانونی تهیه شده است به پرداخت ۳ هزار روبل جریمه نقدی و شش ماه محرومیت از تماشای هرگونه رقابت‌های ورزشی محکوم کرد. این دادگاه همچنین احکام مشابهی برای پائول شندرسکی و اووگنیا سووتکووا صادر کرد.


بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و مراکش روز ۲۵ خرداد در ورزشگاه کرتوفسکی شهر سن پترزبورگ برگزار شد که با نتیجه یک بر صفر به سود ایران پایان یافته بود.

 منبع : تسنیم

© 2020 تمام حقوق این سایت برای خبرگزاری ایران اسلامی محفوظ می باشد.