تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : iranieslami
حوزه : آخرین عناوین, سیاسی
شماره : 101413
تاریخ : ۲۹ اسفند, ۱۳۹۷ :: ۲۰:۳۹
نتانیاهو: با کمک امریکا تهدید ایران را دفع می‌کنیم! نخست وزیر رژیم صهیونیستی و وزیر خارجه امریکا پس از دیدار در تل‌اویو، کنفرانس مطبوعاتی مشترک برگزار کردند.

به گزارش ایران اسلامی، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و وزیر خارجه امریکا پس از دیدار در قدس اشغالی، کنفرانس مطبوعاتی مشترک برگزار کردند.

 

نتانیاهو در این نشست خبری با تأکید بر اینکه اسرائیل و امریکا بهترین دوستان برای یکدیگر در سطح جهان هستند، اظهار داشت: «از امریکا به‌خاطر حمایت‌های دائمی و دلگرم کننده از ما در مقابل تهدیدهای ایران، سپاسگزاریم.»

 

وی افزود: «ایران با تسلیحات خطرناکی وارد سوریه شده و قصد دارد حضور خود را تثبیت کند، ولی ما بدون هیچ ملاحظه‌ای علیه این نقشه اقدام خواهیم کرد و از پشتیبانی واشنگتن نیز برخورداریم.»

 

وزیر خارجه امریکا نیز در این کنفرانس مطبوعاتی با اشاره به اینکه "اسرائیل در قلب من جای دارد" اضافه کرد: ما علاوه بر حمایت‌های دیپلماتیک، هرسال حدود 4 میلیارد دلار به تل‌اویو کمک مالی می‌کنیم.

پامپئو در ادامه گفت: با نتانیاهو بر سر لزوم مقابله با «ایران، روسیه و چین» مذاکره کردیم و در منطقه، همکاری خوبی خواهیم داشت.

 

گفتنی است با وجود لفاظی‌های مکرر مقامات صهیونیست و سیاستمداران تندرو امریکایی، سوریه بر ادامه حضور مستشاران ایرانی در خاک خود اصرار داشته و ایران نیز بر تداوم کمک به جبهه مقاومت در نبرد علیه تروریسم و تجاوزگری تأکید نموده است.منبع : جام نیوز

© 2020 تمام حقوق این سایت برای خبرگزاری ایران اسلامی محفوظ می باشد.