پنجشنبه ۱۳ آذر, ۱۳۹۹
آخرین اخبار :

درباره ما

 

سخن گفتن از انسان ورود به منطقه ای خاص از حریم خداست چرا که انسان اشرف مخلوقات است. تفاوت است بین انسان و انسانیت، انسان کالبدی اشناست و انسانیت وجه کمال مخلوق! و چه فاصله ایست بین توان برتری یافتن از فرشتگان و امکان پست تر شد از حیوانات. در مسیری بنام دنیا و به مدت عمر.

آمده ایم با زندگی قیمت پیدا کنیم نه به هر قیمتی زندگی کنیم.

کمال انسان نتیجه آگاهی است و در مقابل آن جهل به حقیقت.

دنیای سال های جهل که ناشی از کمبود امکانات بود گذشت؛ امروز انبوه امکانات همانکار را می کند.

زندگی آرام و کم چالش قرن های گذشته جای خود را به درگیری همه جانبه با اطلاعات و موانع داده و قدرت از باروت اسلحه ها به جوهر نوشته ها انتقال پیدا کرده است.

قصد نداریم در شروع کار به رسم مرسوم از اهمیت رسانه صحبت کنیم، که تکرار مکررات است. رسانه ها ابزار گسترش تفکرند وبی طرفی در آن جایی ندارد .

ما بر عهدی که بسته ایم مفتخریم که به فرهنگ ایرانی اسلامی خدمت کنیم .

از این رو با درک شرایط موجود کشور و لزوم گذر از پیچ تاریخی پیش رو و احیای تمدن اسلامی با مشارکت تمام مسلمانان جهان با دلهایی آرام و قلبهایی مطمئن از نتیجه بخشی فعالیت های خالصانه , ایران اسلامی را کمک می کنیم و بنا داریم با نگاهی محبت آمیز به هر آنچه اهل است و نگاهی مصلحانه به غیر آن رسانه ای باشیم صادق، هوشمند و بصیر .

هدف خود را پاسداری از استقلال، فرهنگ ایرانی اسلامی و کرامت ایران اسلامی و صیانت از قانون اساسی جمهوری اسلامی می دانیم و دست تک تک عزیزانی که ما را در این مسیر همراهی کنند به گرمی می فشاریم .

شماره ثبت مجوز : ۷۷۸۸۷

صاحب امتیاز و مدیرمسئول : حسام الدین احمدزادگان
آدرس: تهران – خیابان شهید بهشتی – خیابان شهید علی اکبری – مصلای تهران – ساختمان امام خمینی – طبقه دوم – واحد ۳۰۹
کدپستی: ۱۵۳۱۸۱۸۸۱۱
تلفن: ۸۸۱۷۶۰۳۱

تمام حقوق این سایت متعلق به خبرگزاری ایران اسلامی می باشد . استفاده از خبرها صرفا با ذکر منبع بلامانع است.

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید