تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : iranieslami
حوزه : آخرین عناوین, ورزشی
شماره : 34802
تاریخ : ۶ خرداد, ۱۳۹۷ :: ۲۳:۲۰
استقلال باشگاه کوچکی نیست که مدیرعامل برای مذاکره با بازیکن راهی ترکیه شود پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: باشگاه استقلال کوچک نیست که مدیرعامل آن بخواهد برای مذاکره با بازیکنی به کشور دیگری برود.

به گزارش ایران اسلامی، حسن روشن، درباره حضورش در مراسم کانون هواداران باشگاه استقلال اظهار داشت: این مراسم از طرف هواداران بود. آنها آنقدر فهم و شعور داشتند که چنین قدمی بردارند. ما از طرف باشگاه که دعوت نشدیم، اما به مراسم هواداران دعوت شدیم. اگر چه با این مدیریت در استقلال، به جشن قهرمانی دعوت هم می‌شدم، شرکت نمی‌کردم.

 

وی در مورد دغدغه اصلی باشگاه استقلال برای حفظ مامه تیام گفت: درصد جدایی تیام بیشتر از حفظ اوست. بارها گفته‌ام که تصمیم‌گیری‌ها در استقلال قائم به شخص است و کمیته‌ای نیست. گروهی وجود ندارد که بتوانند به باشگاه کمک کنند. برای پرسپولیس هم همین شرایط وجود دارد. وقتی تیمی اول تا سوم شده و در رقابت‌های دیگر هم به موفقیت می‌رسد، بازیکنانش صحبت‌ از پول‌های میلیاردی می‌کنند. اینجاست که باشگاه باید آینده‌نگری می‌کرد. وقتی تیمی به موفقیت می‌رسد، توقع بازیکنانش از باشگاه بالا می‌رود.

 

پیشکسوت تیم استقلال خاطرنشان کرد: در استقلال و پرسپولیس، بیشتر تصمیم‌گیری‌ها قائم به شخص شده و گروهی عمل نمی‌کنند. چندی پیش حمیدرضا گرشاسبی، سرپرست باشگاه پرسپولیس را دیدم. او در این مدتی که در رأس باشگاه قرار گرفته، شکسته شده است. باشگاه خوب هیئت مدیره‌ای می‌خواهد که بازوهایش باشد. یعنی وقتی کمیته‌ای در باشگاه تشکیل شد، تصمیم‌گیری‌ها را به هیئت مدیره برده و پس از تأیید به امضای مدیرعامل برساند. متأسفانه در دو باشگاه پرطرفدار ما همه چیز برعکس است.

 

روشن ادامه داد: اصلاً صورت خوشی نداشت که مدیرعامل باشگاه برای مذاکره با بازیکن به ترکیه برود. آنها با این کار استقلال را کوچک کردند، در صورتی که استقلال باشگاه کوچکی نیست. وقتی مدیری این‌طوری دنبال بازیکن برود، قطعاً بازیکن هم عکس‌العمل‌های خودش را خواهد داشت.

 منبع : تسنیم

© 2020 تمام حقوق این سایت برای خبرگزاری ایران اسلامی محفوظ می باشد.